Villa Kapısı

Villa Kapısı Fiyatları Villa Kapısı Seçimi: Tasarım ve Özellikler

Villa kapısı, evinizin girişindeki en önemli unsurlardan biridir. Hem estetik hem de güvenlik açısından önemli bir rol oynar. Bu nedenle, doğru villa kapısı seçimi yapmak oldukça önemlidir. Bu makalede, villa kapısı seçiminde dikkat etmeniz gereken unsurları ve farklı villa kapısı modellerini inceleyeceğiz.

Villa Kapısı Özellikleri

Villa kapısı seçerken, estetik özelliklerin yanı sıra güvenlik özelliklerine de dikkat etmek gerekiyor. İyi bir villa kapısı aşağıdaki özellikleri taşımalıdır:

 1. Güvenlik: Villa kapısı, evinizi ve ailenizi dışarıdaki tehlikelere karşı korumak için tasarlanmış olmalıdır. Bu nedenle, kapının malzemesi, kalınlığı ve kilitleme sistemleri oldukça önemlidir.
 2. Estetik: Villa kapısı, evinizin dış görünümü için oldukça önemlidir. Bu nedenle, kapının tasarımı ve rengi evinizin mimari tarzına uygun olmalıdır.
 3. Dayanıklılık: Villa kapısı, her türlü hava koşuluna dayanıklı olmalıdır. Bu nedenle, kapının malzemesi, boyası ve diğer özellikleri dayanıklılık açısından önemlidir.
 4. Isı ve Ses Yalıtımı: Villa kapısı, evinizdeki sıcaklığı korumak ve dışarıdaki gürültüyü engellemek için de tasarlanmış olmalıdır. Bu nedenle, kapının malzemesi ve yapısı önemlidir.

Villa Kapısı Malzemeleri

Villa kapısı malzemesi, kapının güvenlik, dayanıklılık ve estetik açıdan özelliklerini belirler. Aşağıdaki malzemeler genellikle villa kapısı yapımında kullanılır:

 1. Çelik Kapılar: Çelik kapılar, güvenli ve dayanıklıdır. Yangın, hırsızlık ve diğer tehlikelere karşı iyi bir koruma sağlarlar. Ayrıca, sıcaklık ve ses yalıtımı açısından da iyi bir seçenektir.
 2. Ahşap Kapılar: Ahşap kapılar, doğal ve şık bir görünüme sahiptir. Ancak, ahşap kapılar çelik kapılara göre daha az dayanıklıdır ve yangına karşı daha az koruma sağlarlar.
 3. Kompozit Kapılar: Kompozit kapılar, ahşap görünüme sahip ancak çelik kapılardan daha dayanıklıdır. Kompozit malzemeler, kapının güvenliği ve dayanıklılığı için önemli bir rol oynar

Ayrıca, kompozit kapılar çelik kapılardan daha iyi sıcaklık ve ses yalıtımı sağlarlar.

 1. Alüminyum Kapılar: Alüminyum kapılar, hafif ve dayanıklıdır. Ayrıca, paslanmazlar ve çürümezler. Ancak, alüminyum kapılar diğer kapılara göre daha az güvenlik sağlarlar.
 2. Ferforje Kapılar: Ferforje kapılar, şık ve estetik bir görünüme sahiptirler. Ancak, güvenlik açısından diğer kapılara göre daha az koruma sağlarlar.

Villa Kapısı Modelleri

Villa kapısı modelleri, kapının tasarımını ve işlevselliğini belirler. Aşağıdaki villa kapısı modelleri popüler seçeneklerdir:

 1. Klasik Kapılar: Klasik kapılar, geleneksel bir tarzı yansıtır. Ahşap ve ferforje kapılarda sıklıkla tercih edilen bir seçenektir.
 2. Modern Kapılar: Modern kapılar, daha minimalist bir tarza sahiptir. Genellikle çelik, alüminyum ve kompozit malzemeler kullanılır.
 3. Camlı Kapılar: Camlı kapılar, evinize daha fazla doğal ışık girmesini sağlar. Ancak, güvenlik açısından diğer kapılara göre daha az koruma sağlarlar.
 4. Ferforje Kapılar: Ferforje kapılar, şık bir görünüme sahiptir. Ancak, güvenlik açısından diğer kapılara göre daha az koruma sağlarlar.
 5. Kompozit Kapılar: Kompozit kapılar, ahşap görünüme sahip ancak çelik kapılardan daha dayanıklıdır. Ayrıca, sıcaklık ve ses yalıtımı açısından da iyi bir seçenektir.

Villa Kapısı Seçimi İpuçları

Villa kapısı seçerken, aşağıdaki ipuçlarını dikkate alabilirsiniz:

 1. Kapının güvenlik özelliklerine dikkat edin.
 2. Kapının malzemesi ve dayanıklılığı hakkında araştırma yapın.
 3. Kapının estetik özellikleri evinizin mimari tarzına uygun olmalıdır.
 4. Kapının sıcaklık ve ses yalıtımı özellikleri hakkında bilgi edinin.
 5. Kapının montajı ve bakımı hakkında bilgi edinin.
 6. Garanti ve servis seçeneklerini inceleyin.

Villa kapısı seçimi, evinizin güvenliği ve estetiği açısından önemli bir karardır. Yukarıdaki ipuçlarını dikkate alarak, doğru villa kapısı seçebilir ve evinize şık bir giriş yapabilirsiniz.

VİLLA KAPISI MODELLERİ

DIŞ ETKENLERE DAYANIKLI

ÖLÇÜYE ÖZEL ÜRETİM

ÇELİK KAPI MODELLERİ

ÖZEL TASARIM

SINIRSIZ RENK VE MODEL

Pivot Kapı Modelleri

Pivot Çelik Kapı AVK-1401

Kompozit Villa Kapısı Modelleri

Villa Kapısı Modelleri Beylikdüzü AVK-096

Pivot Kapı Modelleri

Pivot Çelik Kapı AVK-398

Ürettiğimiz kapılar için %100 garanti vermekteyiz.

Bodrum Villa Kapısı

Bodrum Villa Kapısı Villa kapısı modelleri kendi içinde model ve dış kaplamalarına göre sınıflandırılmaktadır. Üretimini [...]

Dahası +
Boğazköy Villa Kapısı

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] Boğazköy Villa Kapısı Villa kapısı modelleri kendi içinde model ve dış kaplamalarına göre sınıflandırılmaktadır. [...]

Dahası +
Çanakkale Villa Kapısı

  Çanakkale Villa Kapısı Villa kapısı modelleri kendi içinde model ve dış kaplamalarına göre sınıflandırılmaktadır. [...]

Dahası +
Çelik Kapı Nasıl Olmalı ?

Çelik Kapı Nasıl Olmalı ? evler, işletmeler ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılan güvenlik [...]

Dahası +
Villa Çelik kapı Modelleri

Pivot Kapı Modelleri

İSTANBUL ÇELİK KAPI

İSTANBUL ÇELİK KAPI MODELLERİ

Çelik Kapı modelleri İstanbul içerisinde imalattan satış avantajları ile istanbul çelik kapı üretiminin yüksek bölümünü büyük bir gururla karşılamakta olan Alcatraz Çelik Kapı olarak üst düzey kaliteli sağlam çelik kapı modelleri fabrika satış fiyatları avantajları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Çelik Kapı modelleri İstanbul içerisinde imalattan satış avantajları ile istanbul çelik kapı üretiminin yüksek bölümünü büyük bir gururla karşılamakta olan Alcatraz Çelik Kapı olarak üst düzey kaliteli sağlam çelik kapı modelleri fabrika satış fiyatları avantajları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul içindeki tüm çelik kapı siparişlerinizde, sipariş öncesi ve sonrası tüm işlemleriniz ek bir ücret ödemeden uzman ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. İstanbul genelinde çelik kapı siparişlerinizde ilk olarak uzman ekibimiz tarafından yerinde ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Ölçüsü alınıp teknik detayları ve model konusunda gerekli detaylar netleştirildikten sonra Ölçüye özel çelik kapı imalatı yapılarak ücretsiz çelik kapı montajı ile mutabık kalınan tarihte montajımızı gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Çelik Kapı Fiyatları

İstanbul Çelik kapı fiyatları biz çelik kapı fiyatlarımıza imalattan satış yapmanın vermiş olduğu büyük avantaj ve aracı bir kurum olmaması sebebi ile oldukça güveniyoruz. Çelik Kapı fiyatları kapının kalitesi ile orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Alcatraz Çelik Kapı olarak ucuz çelik kapı, en ucuz çelik kapı veya ekonomik çelik kapı gibi bir iddiamız hiç bir zaman olmamış, bundan sonrada olmayacaktır.

İstanbul çelik kapı fiyatları belirlenirken kapıların ucuz olması değil kaliteli ve sağlam olarak müşteriye güvenle teslim edilebilecek kapılar olması şartı firmamızda aranan ana şarttır. Çelik Kapı Fiyatları istanbul içi  Keşif, Nakliye ve Montaj hizmetlerinin her birini içinde barındıran tek bir fiyat olarak belirlenmektedir.

Klasik Çelik Kapı Modelleri İstanbul

İstanbul Klasik çelik kapı modelleri son dönemlerde güvenliğine öncelik veren müşterilerimizin en çok tercih etmekte olduğu çelik kapı modelleri olarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul Klasik Çelik Kapı Modelleri ahşap üzerinde ilmek ilmek el işçiliği ile işlenmiş göz alıcı motifleri ile sağlamlığının yanı sıra dekorasyonu tamamlayan ve yapının tüm kalitesini ve kişiliğini ilk olarak gözler önüne seren özel üretim çelik kapı modelleridir. İ

stanbul sınırları içerisinde vereceğiniz tüm klasik çelik kapı modelleri ölçüye özel üretilmektedir. Klasik Çelik Kapı Modelleri istanbul genelinde ücretsiz keşif, ücretsiz nakliye ve ücretsiz montaj hizmeti ile satışa sunulmaktadır.

Modern Çelik Kapı Modelleri İstanbul

Çelik Kapı Modelleri Modern tasarımları ile istanbul yapılarına değer katmaya devam ediyor. Dış mekan çelik kapı olarak kullanımı yoğunlaşması ile birlikte istanbul genelinde modern çelik kapı tercih edilme oranı son yıllarda hızlı bir artışa geçmiştir.

İstanbul Çelik Kapı Teknik Özellikleri

İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm çelik kapı modellerimizde standart olarak belirlediğimiz üst seviye çelik kapı teknik özelliklerimiz ; Kapılarımızın Dış ve Menteşeyi Tutan İç Kasaları 2 mm Ereğli 1. Sınıf Dkp Sac ile üretilmektedir. Kasaların iç kısımları dış müdahalelere karşı tam koruma sağlanması amacı ile kilit ve Menteşe kısımları 4mm dkp sac ile güçlendirilmektedir. Kapının Kanat olarak adlandırılan hareketli bölümü iç aksam olarak   1.5 mm + 1.5 mm toplamda 3 mm kutu şeklinde yekpare sac ve iki sac arası 150 yoğunlukta taş yünü ile doldurulmaktadır. Kapılarımızın hareketli kanat kısımları 9 cm kalınlığında olup ortalama 90-100 kg arasında ağırlıkta içleri tamamen dolu en üst seviye kapılardır.

İstanbul çelik kapı üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm çelik kapı modellerinde olduğu gibi standart olarak çelik kapı kasası ve çelik kapı kanadı iki tarafta fitil yatakları açılmış ve hava sirkülasyonunu engelleme özellikli çift conta ile kapının evin içi ve dışı ile bütün hava akışını kesmesi sağlanmaktadır. İstanbul çelik kapı modellerimizin tamamında 20’lik bilyalı menteşeler kullanılmaktadır. İ

stanbul içerisinden üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm çelik kapılarımızda standart olarak Kale Marka Kilit sistemleri ister monoblok çelik kapı kilidi, isterseniz de Kale merkezi çelik kapı kilit sistemleri kullanılmaktadır. İstanbul çelik kapı modelleri bütünüyle zerafet ve güvenlik esasına uygun olarak üretilmektedir.

Kapılarımızın dış müdahaleler ile açılmama garantisini ek olarak sunmaktayız. Çelik Kapı Kilit sistemlerinde özellikle kendi evi için sipariş veren müşterilerimize özel kilit sistemleri ek olarak sunulmaktadır. Akıllı kilit sistemleri , alarmlı kilit sistemleri şifreli ve parmak izi kilit sistemleri yine bütün kapılarımıza uygulayabildiğimiz opsiyonel çelik kapı aksesuarları olarak istanbul çelik kapı satın al mak isteyen müşterilerimize sunulmaktadır.

Apartman Kapısı

İnsanlar, zamanlarının büyük bir kısmını geçirmekte oldukları yaşam alanlarının dekorasyonuna büyük bir önem vermekte ve bu konuda ciddi paralar harcamaktadır. Kullandıkları alanları yaşanabilir, pratik ve daha estetik hale getirmek kişilere büyük motivasyon sağlayıp ciddi avantajlar sunsa da bu durum yaşam alanlarına dışarıdan bakan kişiler için pek bir anlam ifade etmemektedir.

Bu nedenle kişilerin yaşam alanlarının yanı sıra, binalarına da aynı hassasiyeti göstermeleri oldukça önemlidir. Kişilerin misafirlerini karşılarken ilk sunum alanları apartman girişleridir ve bu bağlamda apartman kapısı en çok dikkat çeken noktalardan biridir. Kaliteli, modern, gösterişli ve şık apartman kapıları, binaların daha estetik ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

Apartman Kapıları Neden Önemlidir?

Firmamız müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda, apartman girişlerini düzenlemekte ve binaların daha modern görünmesini sağlamaktadır. Kişiler çelik apartman kapısı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmalı ve tercihlerini bu doğrultuda oluşturmalıdır. Apartman kapısı estetik ve güzel bir görüntü sağlamasının yanı sıra, kişilerin güvenliği açısından da son derece büyük bir öneme sahiptir.

Son dönemlerde her geçen gün artış gösteren hırsızlık olaylarından korunmanızı sağlayacak ilk etken apartman kapılarıdır ve bu nedenle çelik apartman kapıları estetik etkenler ikinci planda tutularak, koruyuculuğu yüksek ve sağlam olacak şekilde seçilmelidir. Ayrıca estetik görüntü ve güvenliğin yanı sıra apartman kapılarının kullanışlı olması da son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Apartman Kapısı Fiyatları

Apartman kapısı, kişilerin yaşam alanları ve dış dünyalarını birbirinden ayıran, ayrıca güvenli hissetmelerini sağlayan en önemli emniyet sistemlerinden biridir. Dış cephe dekorasyonun bir parçası olan çelik apartman kapıları, binaların tasarımına uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Firmamız sektöre giriş yaptığı günden itibaren en kaliteli malzemeler ve özgün tasarımları ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Apartman Kapısı fiyatlarının belirlenmesini sağlayan en önemli faktörler apartman kapısının yapılacağı alanın ölçüsü ve kullanılacak malzemenin kalitesidir. Firmamız her zaman birince kalite çelik malzemelerden üretilmiş apartman kapılarının satışını yapmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan çelik apartman kapıları hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çelik Kapı Çeşitleri

Firmamız farklı özelliklere sahip çelik kapı modelleri satışa sunmuştur. Çelik kapılar büyüklüklerine göre çeşitlilik gösterir. Daire giriş kapıları, iş yeri ve villa dış kapıları, apartman dış kapıları vardır. Sac kalınlığına göre de hazır çelik ve özel imalat kapılar bulunur. Özel imalat olanlar daha kalın sac ile üretilir. Ayrıca ekstra sert çelik kapılar vardır. En ucuz çelik kapı olmasa da hem ekonomik hem de güvenlik için kaliteli olmasından ötürü en çok tercih edilen çelik kapı modelleri arasındadır.

Ekonomik çelik kapı çeşitleri vardır. Ekonomik çelik kapılar on bir santimetrelik sacdan yapılır. Değişik kilit seçeneklerine sahip olmasından ötürü farklı fiyatlardadır fakat oldukça makul fiyat aralığına sahiptir. Firmamızın bünyesinde yer alan çelik kapılar hakkında bilgi almak ve sipariş oluşturmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul VİLLA KAPISI

İstanbul genelinde villa sahipleri, mimarlık ofisleri özel tasarımlarına uygun villa kapısı modelleri siparişlerinde, ölçüye özel üretim dinamik villa kapısı üreticisi olan alcatraz çelik kapı ile aracı olmaksızın fabrika satış fiyatları fırsatları ile alışveriş yapabiliyor. İstanbul villa kapısı ihtiyaçlarına çözüm üretmeye çalışan siz değerli müşterilerimiz için Alcatraz Kapı olarak aracısız birebir kişisel çözümler sunmaktayız. İstanbul villa kapısı satın almak istediğinizde kentin kendine has belirsizlik ilkesi tüm sektörlerde olduğu gibi villa kapısı modelleri içinde müşteri açısından kafa karıştırıcı pek çok alternatife sahip gibi gözükmektedir.

Alcatraz Çelik Kapı olarak bu akıl bulandırıcı tüm eylemlerin dışında yer aldığımızı gururla biz ve bizleri tercih eden, sayısı tüm Türkiye’de binlerle ifade edilen villa kapısı müşterilerimizin referansları ile garanti altına almış bulunmaktayız. Kafanızı karıştıran söylemler; dış mekan çelik kapı özellikleri, ahşap kaplama villa kapısı özellikleri, kompozit kaplama nedir?, villa kapıları dayanıklı mıdır? gibi tüm teknik detaylar hakkında ilk elden net bilgilere ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz en güvenilir firma olmaktan onur duyuyoruz.

İstanbul VİLLA KAPISI FİYATLARI

İstanbul Villa kapısı fiyatları belirlenirken model başta olmak üzere, kullanılan dış kaplama malzemesinin cinsine göre ve villa giriş kapısı ölçülerine göre belirlenmektedir. İstanbul genelinde ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır. +90 (212) 535 55 75 veya 0542 125 34 34 No’lu Ücretsiz Villa Kapısı Müşteri Destek Hatlarından bizleri arayarak, istanbul villa giriş kapısı fiyatları için ücretsiz keşif talebi oluşturabilirsiniz.

İstanbul VİLLA DIŞ GİRİŞ KAPI MODELLERİ

İstanbul genelinde hizmet veren tecrübeli personelimiz, sizlere en doğru ve kullanmak istediğiniz alana en uygun villa kapısı modeli seçiminizde ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır. İstanbul villa dış giriş kapı modelleri konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız bizi hemen arayın. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere mekanınıza en uygun villa dış giriş kapısı modeli konusunda hem teknik hem estetik açıdan seçim yapma konusunda ücretsiz destek vermektedir.

İstanbul VİLLA ÇELİK KAPI

Villa kapıları kullanılan dış kaplama sayesinde yağmur, güneş, nem ve benzeri dış etkenlere karşı dayanıklı hale gelmekle birlikte, asıl olarak çelik kapı özellikleri ile imal edilmektedir. Seçmiş olduğunuz villa giriş kapısı ister ahşap kaplama ister kompozit veya kompak lamine kaplama dış kaplaması ne olursa olsun özünde içi  çelik kapıdır. İstanbul çelik villa kapısı modelleri için en sık tercih edilen bölgelerden birisidir. İstanbul villa çelik kapı araştırması içinde iseniz yapmanız gereken ilk eylem bizleri aramaktır.

İstanbul KOMPOZİT VİLLA KAPISI MODELLERİ

Kompozit villa kapıları dış etkenlere karşı dayanıklı olması sebebi ile özellikle son yıllarda en çok tercih edilen villa giriş kapısı modelleri olmaktadır. Villa kapısı fiyatları açısından belirleyici etkenlerden biri olan kaplama seçenekleri içinde dayanıklılığı ve uygun fiyatı nedeni ile özellikle İstanbul bölgesinde tercih edilmektedir.

İstanbul AHŞAP VİLLA KAPISI MODELLERİ

Ahşap kaplama villa kapısı modelleri klasik görünüme sahip estetik villa kapılarında özel olarak tasarlanmış modellerin ortak kaplama özelliğidir. Ahşap kaplama villa kapıları İstanbul bölgesinde klasik villa projelerinde özel olarak tercih edilmektedir.

İstanbul KOMPAK LAMİNE VİLLA KAPISI

Kompak lamine villa giriş kapıları içinde kullanılan dış etkenlere dayanıklılığı ve doğal mat görünümü ile günümüzde en sağlam villa kapısı modelleri olarak sınıflandırılmaktadır. Kompak lamine villa dış giriş kapıları en üst seviye dayanıklılık ve sağlamlığa sahip villa dış kapılarıdır. İstanbul gibi değişken hava şartlarına sahip bölgelerde özel olarak tercih edilmekte ve bizler açısından bakıldığında da en doğru karar olmaktadır.

İstanbul CAMLI VİLLA KAPISI

Villa giriş kapıları özellikle dışarıdan içeri ışık alması ve daha ferah bir ortam sağlaması nedeni ile kapı üzerine eklenen cam detaylar ile zenginleştirilmektedir.

Villa Kapısı

Günümüzde çok şık ve klasik tarzlarda villalar moda olmaktadır. Villa sahipleri, sahip oldukları evlerinde kendi tarzlarını yaratarak farklı evler dekore etmektedir. Bir villanın dekorunu tamamlayan ve güvenliği sağlayan en önemli unsur ise villa kapısı olmaktadır. Firmamız size her konsepte uygun kapı modelleri sunarken bütçenizi de düşünmektedir. Ürünlerimizin kaplamaları sayesinde güneş, yağmur ve nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olmaktadır.

Ürünlerimiz çabuk deforme olmadığı için uzun seneler boyunca kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca özel ve değişik model isteyen müşterilerimiz için özel ve farklı tasarımlarımız da mevcuttur. Bu tasarımlar sayesinde kaliteli ve eşsiz bir kapıya sahip olabilirsiniz. Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini ve bütçelerini düşünerek üretim yapmaktadır.

Villa Kapısı Modelleri

Villa kapısı modellerinde dekorasyonun önemi olduğu kadar evin güvenliği de önemli olmaktadır. Kapının modelindeki kalınlık ve kilit sistemi kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. Bu kaliteyi firmamız size en uygun bütçelerde sunmaktadır. Villa Kapısı modelleri, iç mekân ve dış mekân olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Apartmanın girişindeki kapı, yapının dışında ilk görülen yer olduğu için ev sahibi ve misafir için büyük önem arz etmektedir.

Bu yüzden villanın dekorunu tamamlamak için apartman girişindeki kapının modelini çok iyi seçmeniz gereklidir. Ayrıca bu kapı en dışta olduğundan dolayı kilit sistemi son derece kaliteli olmak zorundadır. Firmamızdan alabileceğiniz villa kapı modelleri kilit sistemine son derce önem verirken tasarımı da göz ardı etmemektedir.

Ayrıca yağmur, güneş gibi dış etmenlere karşı da son derece dirençli ürünlerdir. Villa kapılarının diğer türleri de apartman kapılarının içerisindeki kompozit apartman kapıları olmaktadır. Bu kapılar genel olarak cam veya ahşap üretilmektedir. Dış kapıları seçerken dış dekorasyona uygun modeller seçerken kompozit kapıları seçerken daha çok iç dizayna uygun bir model seçmeniz gereklidir.

Firmamızdan satın alabileceğiniz kompozit apartman kapıları, paslanmaya ve darbeye karşı dirençli olmaktadır. Ayrıca villa kapısı modellerimiz her tasarıma ve dizayna uygun olarak tasarlanabilmektedir. Firmamız size birçok seçenek sunarken hem kaliteyi hem de bütçenizi düşünmektedir. Bu yüzden fiyatlarımız genel olarak diğerlerine göre çok daha ucuz olmaktadır.

Çelik Kapı Modelleri

Çelik ile yapılan çelik kapılar oldukça sağlam yapıda olmaktadır. Güvenliğin sağlanabilmesi için çelik kapı modelleri arasından bir seçim yapılması önerilir. İyi bir çelik kapı güvenli ortam oluşturacaktır fakat kaliteli bir üretim için firma tercihinin de doğru yapılması gerekir. Firmamız tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile farklı özelliklere sahip çelik kapı modelleri satışı yapmaktadır.

Çelik Kapı Modelleri Hakkında

Çelik kapıların tasarımı güvenlik ve sağlamlık kriterlerini taşımalıdır. Firmamızın satışa sunduğu çelik kapılar, saclar ve çelik levhalarla sağlamlaştırılır ve güvenlik ihtiyacını karşılar. Bu şekilde üretilmiş çelik kapılar dışarıdan bir zorlanma olsa bile açılmayacaktır. Bu kapı çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de çelik kapının standart ölçülerde olmasıdır.

Bazen standart ölçüleri karşılamayan üretimler ile karşılaşılır fakat firmamızda üretilen çelik kapılar standart ölçülere sahiptir. Çelik kapılar denetlenir ve bu denetim sonrası onay almışsa sertifikalı olmaktadır. Firmamızda üretilen çelik kapı modelleri denetlenmiş, sağlamlığı onaylanmış ve sertifikalıdır.

Güvenlik sertifikasında kapılar 1’den 6’ya kadar derecelendirilmiştir. 1 derecesi kapının zorlanması halinde en kolay açılan kapı olduğunu gösterirken, 6 derecesi kapının zorlanması halinde en zor açılan dolayısıyla en güvenilir kapı olduğunu gösterir.

Çelik kapı modellerinin güvenlik sunması dışında farklı özellikleri de vardır. Bazı çelik kapılar çift contalama sistemi ile üretilmiştir, böylelikle ses geçirmez ve tozun, haşeratların oluşumuna engel olur.