Teşvikiye Çelik Kapı Fiyatları

teşvikiye çelik kapı fiyatları teşvikiye çelik kapı modelleri istanbul kapı modelleri alcatraz çelik kapı (1)

Teşvikiye Çelik Kapı Fiyatları

İstanbul içinde keşif, montaj ve nakliye ücretsizdir. İstenilen model, renk, boyut ve özelliklere göre Teşvikiye Çelik Kapı fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Teşvikiye Çelik Kapı

 

Çelik kapılar, geçmiş dönemlerde lüks olarak görülse de günümüzde artık ihtiyaç olarak nitelendirilebilir. Ev, ofis, dükkan, bina, iş yeri gibi herhangi bir yapının güvenliği için en çok çelik kapılara güvenilir ve başvurulur. Çelik kapılar, dışarıdan herhangi bir zorlama veya darbe ile açılmaz. Sac ve çelik malzemelerle güçlendirilirler ve özel kilit sistemlerine sahiptirler. Bu özellikleriyle yerleştirildiği yerin güvenliğini sağlar. Hırsızlık gibi durumlara karşı koruma sağlayan bu yapıların güvenilir bir yerden satın alınması gerekir. Her çelik kapı gerçek bir çelik kapı değildir. Satın alırken göze hitap eden özelliklerinin dışında teknik özellerinde de dikkat edilmelidir. Huzurlu ve güvenli bir hayat için bu çok önemlidir.

Çelik kapılar, sağladığı güvenliğin yanı sıra bulunduğu yeri estetik bir ortama dönüştürebilir. Çeşit çeşit modeller ve renklerle şık, lüks, canlı veya bohem bir hava yaratılabilir. Değişik renklerle çarpıcı ve ilgi çekici bir hale gelebilir.

Teşvikiye Çelik Kapı olarak çelik kapı satışı, üretimi ve montajı yapıyoruz. Firmamızdaistenilen özel ölçülerde çelik kapı üretiyoruz. Alanım dar veya küçük diye endişelenmenize artık gerek yok. Montaj sırasında gereken özeni ve hassasiyeti göstererek müşteri memnuniyeti odaklı işler ortaya çıkarılır.

 

Teşvikiye Çelik Kapı Özellikleri

  • Kapılarımızda kullanılan çelik sac kalınlığımız tüm çelik kapı ve apartman kapılarında           2 mm’dir.
  • Kapılarımızın ortalama ağırlığı 100-120 kg arasındadır.
  • Kapı üzerinde kullanılan tüm aksesuarlar 304 krom paslanmazdır.
  • Kapı içinde 2 çelik levha arasından 150 yoğunlukta 40/50 taş yünü ile ısı ve ses yalıtımı gerçekleştiriyoruz.
  • Çelik Kapı modellerimizde “Kale Merkezi Kilit Sistemi” kullanıyoruz. Standart olarak tek anahtar ile 14 ayrı kilit mekanizmasını kontrol ediyor.

 

Teşvikiye Çelik Kapı Renk ve Boyutları

 

Beğenilen modelin renk sınırlaması yok, istenilen her model istenilen her renkte üretiyoruz. İsteğe göre kapıların iç ve dış renkleri farklı olacak şekilde üretiyoruz.

Standart kapı ölçülerinin yanı sıra ölçüye özel olarak da üretim yapıyoruz.

 

Teşvikiye Çelik Kapı Fiyatları

 

İstanbul içinde keşif, montaj ve nakliye ücretsizdir.

İstenilen model, renk, boyut ve özelliklere göre Teşvikiye Çelik Kapı olarak fiyatlarımız değişiklik göstermektedir.

Teşvikiye Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapılar, geçmiş dönemlerde lüks olarak görülse de günümüzde artık ihtiyaç olarak nitelendirilebilir. Ev, ofis, dükkan, bina, iş yeri gibi herhangi bir yapının güvenliği için en çok çelik kapılara güvenilir ve başvurulur. Çelik kapılar, dışarıdan herhangi bir zorlama veya darbe ile açılmaz. Sac ve çelik malzemelerle güçlendirilirler ve özel kilit sistemlerine sahiptirler. Bu özellikleriyle yerleştirildiği yerin güvenliğini sağlar. Hırsızlık gibi durumlara karşı koruma sağlayan bu yapıların güvenilir bir yerden satın alınması gerekir. Her çelik kapı gerçek bir çelik kapı değildir. Satın alırken göze hitap eden özelliklerinin dışında teknik özellerine de dikkat edilmelidir. Huzurlu ve güvenli bir hayat için bu çok önemlidir.

Çelik kapılar, sağladığı güvenliğin yanı sıra bulunduğu yeri estetik bir ortama dönüştürebilir. Çeşit çeşit modeller ve renklerle şık, lüks, canlı veya bohem bir hava yaratılabilir. Değişik renklerle çarpıcı ve ilgi çekici bir hale gelebilir. Tüm bu farklılıklar Teşvikiye çelik kapı fiyatları için belirleyici olmaktadır. Çelik kapı satışı, üretimi ve montajını ölçülerinize uygun yapıyoruz. Firmamızda istenilen özel ölçülerde çelik kapı üretiyoruz. Alanım dar veya küçük diye endişelenmenize artık gerek yok. Montaj sırasında gereken özeni ve hassasiyeti göstererek müşteri memnuniyeti odaklı işler ortaya çıkarılmaktadır.

Teşvikiye Çelik Kapı Özellikleri

Teşvikiye çelik kapı fiyatları belirlenirken tercih edilen özellikler etkili olmaktadır. Söz konusunu özellikler genelde ölçü ve görsel tasarım üzerinedir. Bunlar dışında firmamızın üretimde standart aldığı özellikler bulunmaktadır. Şu şekilde sıralanabilir;

  • Kapılarımızda kullanılan çelik sac kalınlığımız tüm çelik kapı ve apartman kapılarında 2 mm’dir.
  • Kapılarımızın ortalama ağırlığı 100-120 kg arasındadır.
  • Kapı üzerinde kullanılan tüm aksesuarlar 304 krom paslanmazdır.
  • Kapı içinde 2 çelik levha arasından 150 yoğunlukta 40/50 taş yünü ile ısı ve ses yalıtımı gerçekleştirilmektedir.
  • Çelik Kapı modellerimizde “Kale Merkezi Kilit Sistemi” kullanılmaktadır. Standart olarak tek anahtar ile 14 ayrı kilit mekanizması kontrol edilmektedir.

Teşvikiye Çelik Kapı Renk ve Boyutları

Beğenilen modelin renk sınırlaması yoktur, istenilen her model istenilen her renkte üretilmektedir. İsteğe göre kapıların iç ve dış renkleri farklı olacak şekilde üretim gerçekleştirilmektedir. Standart kapı ölçülerinin yanı sıra ölçüye özel olarak da üretim yapılmaktadır.

 

Bir yanıt yazın