Silivri Çelik Kapı Fiyatları

silivri çelik kapı silivri çelik kapı fiyatları indirimli çelik kapı modelleri istanbul çelik kapı

Silivri Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı kavramı günümüzde bambaşka bir boyut kazanmıştır. Çelik kapı dediğimiz zaman akıllara evimizi temsil eden en önemli unsur olması gelir. Karakterimizi ve zevkimizi yansıtan pek çok farklı çelik kapı modeli bulunmaktadır. Günümüzde bu çeşitlilik iyice artmış ve çelik kapı sektörü gelişen sektörler arasında yer almıştır. Silivri Çelik Kapı Fiyatları bu çağa ve gelişime adapte olup, kaliteyle perçinleşerek belirlenmiştir. Günümüzde pek çok insan ucuz ve güzel görünümlü çelik kapılar tercih edebilmektedir. Yalnız şu unutulmamalıdır ki bir çelik kapı 30, 40 hatta belki 50 yıl evlerimizde takılı kalmaktadır. Bu uzun süre içerisinde hırsızlık ve benzeri olumsuz olaylar yaşamayı hiçbirimiz istemeyiz. Bunun için elimizden gelen en birincil önlemleri almak isteriz. Bunların başında da elbette ki çelik kapı gelmektedir. Bir çelik kapının modelini beğendiğimiz kadar iç aksamı ve güvenliğini de sorgulayıp beğenmeliyiz. Silivri Çelik Kapı Fiyatları tüm bu donanımlı özellikler ve modern model anlayışıyla en hesaplı şekilde belirlenmiştir.

Çelik Kapı Donanımı

Firmamız özelinde çelik kapılarda en kaliteli kilit sistemi, yalıtım malzemesi ve sac çeşidini kullanmaktayız. Kale marka merkezi kilit sistemi olarak adlandırılan ve tek anahtarla 14 noktadan kapınızı kilitleyen sistemi kullanıyoruz. Yalıtım malzemesi olarak en kaliteli yalıtım malzemelerinden birisi olan taş yünü kullanıyoruz. 150 yoğunlukta 40/50 taş yünü kapınızı dışarıdaki ses ve ısı gibi her türlü etkenden maksimum seviyede korumaktadır. Tüm bu donanımın çerçevesi olan kapı sacımızda 2 mm kalınlık tercih ediyoruz. Bu kalınlık çelik kapıda kullanılabilecek maksimum kalınlıktır. Kapılarınızın aksesuarları yine 1. sınıf 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Kapılarımızda beğenilen model üzerinden istediğiniz renkte üretim yapılabilmektedir. İç kanat ve dış kanat, farklı model ve renkte olabilmektedir.

Silivri Çelik Kapı

Evlerinizin kapılarını kendi evimizin kapısı gibi düşünerek imal etmenin gururunu yaşıyoruz. Kaliteli, hızlı ve hesaplı hizmet anlayışımızla çoğu müşterinin birinci tercihi olmaktan mutluyuz. Tecrübeli ve profesyonel üretim ve montaj ekibimizle evlerinizin bir parçası olmaktan keyif alıyoruz. İstanbul içi ücretsiz keşif, montaj ve nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Sizler de kapılarınızı emin ellere teslim etmek ve modellerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın