Mecidiyeköy Çelik Kapı Fiyatları

Urla Çelik Kapı Modelleri İstanbul Çelik Kapı Fiyatları

Mecidiyeköy Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı kavramı günümüzde çok farklı bir noktaya ulaşmıştır. Pek çok farklı model ve kaplama çeşidiyle çelik kapı üretimi yapılmaktadır. Mecidiyeköy Çelik Kapı Fiyatları da seçilen model ve kaplama çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir. Çelik kapıların en önemli bölümlerinden birisi de kullanılan kilit çeşididir. Çelik kapılarda parmak izi ve diğer elektronik teknolojiler dışında 3 kilit tipi vardır. Bu kilit çeşitlerinden en çok güvenilir olan ve tercih edilen tam merkezi kilit sistemidir. Firmamız bünyesinde de kullanılan tam merkezi kilit sistemi kapıyı 14 farklı noktadan tek bir anahtarla kilitlemeyi sağlamaktadır. Kilit aksamı dışında kapılarda kullanılan yalıtım malzemesi de çok önemlidir. Dışarıyla ev arasındaki ısı ve ses sirkülasyonunu engellemeye yarar. Bir çelik kapıda kullanılabilecek en kaliteli yalıtım malzemesi taş yünü malzemesidir. Binaların yalıtım ve mantolama malzemesi olarak da kullanılır. Firmamız bünyesinde kapıların içinde 150 yoğunlukta 40/50 taş yünü kullanılmaktadır. Bu şekilde kapılarınız ses ve ısı sirkülasyonunu da en etkili şekilde minimuma indirmektedir. Mecidiyeköy Çelik Kapı Fiyatları müşterilerine en kaliteli hizmeti en hesaplı şekilde ulaştırma ilkesiyle belirlenmektedir.

Çelik Kapı Önemi 

Ülkemizde yapılan araştırmalara göre hırsızlık oranları her sene artış göstermektedir. Hırsızlık eylemine karşı alınabilecek en birincil önlem kullandığımız çelik kapının kalitesidir. Bu kaliteyi etkileyen en büyük unsurlardan birisi de kapıda kullanılan sac kalınlığı diyebiliriz. Firmamız bünyesinde kapılarda 2 mm kalınlığında sac kullanmaktayız. Bu kalınlık bir çelik kapıda kullanılabilecek en kalın sac tipidir. Kapılarımızın ağırlığı bu sayede 100-120 kg civarında olmaktadır. Kapılarımızda kullanılan tüm aksesuarlar ise 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Mecidiyeköy Çelik Kapı

Çelik kapı modelleri kapılarda kullanılan malzeme çeşidine göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz tüm modeller üzerinden farklı renklerde üretim yapılabilmektedir. Mecidiyeköy Çelik Kapı Fiyatları ve kalitesiyle çoğu evin girişini süslemektedir.  Kaliteli, hesaplı ve hızlı hizmet anlayışımızla pazar payımızı her geçen gün büyütmeye devam ediyoruz. Profesyonel ekibimizle evlerinizin bir parçası olmanın gururunu yaşıyoruz. Sizler de kaliteli hizmetle tanışmak, kapılarımız ve çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın