Bahçeköy Çelik Kapı Fiyatları

Bahçeköy Çelik Kapı Fiyatları İstanbul İndirimli Çelik Kapı Modelleri Çelik Kapı Özellikleri Çelik Kapı Firmaları

Bahçeköy Çelik kapı

Dilediğiniz her mekanda kullanabileceğiniz çelik kapılar dayanıklı ham maddelerden üretilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkansız olan kapı modelleridir. Ev ve iş yerlerinizde güvenliğin sağlanabilmesi adına çelik kapılar artık zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Firmamız bünyesinde üretilen çelik kapı modelleri, imalat esaslarına uygun olarak imal edilmektedir. Bahçeköy Çelik kapı fiyatları için sitemizde araştırma yapabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bahçeköy Çelik Kapı Fiyatları

Yaşanılan alanların güvenliğini sağlamak bu alanlar içerisinde huzurla yaşamak için oldukça önemlidir. Dilediğiniz her mekânda kullanabileceğiniz çelik kapılar dayanıklı ham maddelerden üretilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkânsız olan kapı modelleridir. Ev ve iş yerlerinizde güvenliğin sağlanabilmesi adına çelik kapılar artık zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Firmamız bünyesinde üretilen çelik kapı modelleri, imalat esaslarına uygun olarak üretilmektedir. Gerekli destek sistemleri ve lamalar ile ürettiğimiz çelik kapıların dayanıklılığı son derece yüksektir. Bahçeköy Çelik kapı fiyatları için sitemizde araştırma yapabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bahçeköy Çelik Kapı Modelleri

Firmamız bünyesinde ürettiğimiz çelik kapılar müşteri isteğine göre şekillenmektedir. İstenilen ölçüde ürettiğimiz çelik kapıların model ve renkleri de yine müşterilerimizin seçeceği doğrultuda şekillenmektedir. Çelik kapı modellerimizde kullandığımız kilit sistemi standart olarak Kale markasına aittir. Kale merkezi kilit sistemi ile tek anahtar kullanarak 14 ayrı kilit mekanizması kontrol edilebilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirdiğimiz çelik kapıların içi ve dışı farklı renkte imal edilebilmektedir. İmalatta kullanılan çelik sacların kalınlığı tüm çelik kapı ve apartman kapılarında 2 mm’dir. Kapıların ortalama ağırlığı ise 100 ila 120 kilogram arasında değişmektedir. Kapının üzerinde bulunan tüm aksesuarlar 304 krom paslanmaz özelliktedir. Kapı içerisinde bulunan 2 çelik levha arasında 150 yoğunluğunda 40/50 kadar taş yünü bulunmaktadır. Bu taş yünü oranı ile kaliteli bir şekilde ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Bahçeköy Çelik Kapı Fiyatları

Ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlamak adına en etkili kullanımı sağlayan çelik kapılar, firmamız bünyesinde kaliteli ham maddeler ile kalite standartları baz alınarak üretilmektedir. İstanbul içerisinde bulunan müşteriler için üretilen kapıların keşif, montaj ve nakliye hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kapıların doğru bir şekilde monte edilmesi sağlıklı bir kullanım sağlanması açısından oldukça önemlidir. Çelik kapının sağlamlığını belirleyen, doğru imalat, doğru ölçü ve doğru montaj usullerine uygun olarak hareket eden firmamız bünyesinden dilediğiniz şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Firmamız bünyesinde imalat esaslarına uygun olarak üretilen çelik kapılar ile yapılarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bahçeköy Çelik kapı fiyatları için tarafımızla iletişime geçebilir, bilgi alıp siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın