Apartman Kapısı Modelleri Bina Giriş Kapısı

Apartman Kapısı

İnsanlar, zamanlarının büyük bir kısmını geçirmekte oldukları yaşam alanlarının dekorasyonuna büyük bir önem vermekte ve bu konuda ciddi paralar harcamaktadır. Kullandıkları alanları yaşanabilir, pratik ve daha estetik hale getirmek kişilere büyük motivasyon sağlayıp ciddi avantajlar sunsa da bu durum yaşam alanlarına dışarıdan bakan kişiler için pek bir anlam ifade etmemektedir. Bu nedenle kişilerin yaşam alanlarının yanı sıra, binalarına da aynı hassasiyeti göstermeleri oldukça önemlidir. Kişilerin misafirlerini karşılarken ilk sunum alanları apartman girişleridir ve bu bağlamda apartman kapısı en çok dikkat çeken noktalardan biridir. Kaliteli, modern, gösterişli ve şık apartman kapıları, binaların daha estetik ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

alcatraz apartman kapisi modelleri olcuye ozel uretim bina giris kapisi modelleri

Apartman Kapıları Neden Önemlidir?

Firmamız müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda, apartman girişlerini düzenlemekte ve binaların daha modern görünmesini sağlamaktadır. Kişiler çelik apartman kapısı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmalı ve tercihlerini bu doğrultuda oluşturmalıdır. Apartman kapısı estetik ve güzel bir görüntü sağlamasının yanı sıra, kişilerin güvenliği açısından da son derece büyük bir öneme sahiptir. Son dönemlerde her geçen gün artış gösteren hırsızlık olaylarından korunmanızı sağlayacak ilk etken apartman kapılarıdır ve bu nedenle çelik apartman kapıları estetik etkenler ikinci planda tutularak, koruyuculuğu yüksek ve sağlam olacak şekilde seçilmelidir. Ayrıca estetik görüntü ve güvenliğin yanı sıra apartman kapılarının kullanışlı olması da son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Apartman Kapısı Fiyatları

Apartman kapısı, kişilerin yaşam alanları ve dış dünyalarını birbirinden ayıran, ayrıca güvenli hissetmelerini sağlayan en önemli emniyet sistemlerinden biridir. Dış cephe dekorasyonun bir parçası olan çelik apartman kapıları, binaların tasarımına uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Firmamız sektöre giriş yaptığı günden itibaren en kaliteli malzemeler ve özgün tasarımları ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Apartman Kapısı fiyatlarının belirlenmesini sağlayan en önemli faktörler apartman kapısının yapılacağı alanın ölçüsü ve kullanılacak malzemenin kalitesidir. Firmamız her zaman birince kalite çelik malzemelerden üretilmiş apartman kapılarının satışını yapmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan çelik apartman kapıları hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

dorma hidrolik bina kapısı kapatma sistemleri otomatik apartman kapısı kapanma
dorma hidrolik bina kapısı kapatma sistemleri otomatik apartman kapısı kapanma

İstanbul Apartman Kapısı

İstanbul apartman kapısı, 3 materyal ile yapılmaktadır. Bunlar demir, ahşap ve alüminyumdur. Demir apartman kapılarının dezavantajı, zaman içinde paslanmasıdır. Bu nedenle belli aralıklarda boya gerekmektedir. Ahşap apartman kapılarının dezavantajı ise çevresel etmenlerin etkisiyle sürekli olarak bakım istemeleridir. Çelik apartman kapısı ise bunların tam aksine çevre faktörlerine karşı dayanıklıdır. Çelik kapı güvenilirliği ve camla olan muhteşem uyumu sayesinde estetik de görünmektedir. Hem görsel açıdan hem ekonomik açıdan hem de güvenlik açısından çelik malzeme sıkça tercih edilmektedir.
Ürünlerimizin üretimi, satışı ve montajı tarafımızdan gerçekleşmektedir. Firmamız tarafından üretilen apartman kapısı modelleri güvenlik yönünden üst düzeyde olup, kapı imalatında kullanılan sistemler oldukça gelişmiştir. Kalite ve güven vazgeçilmezimizdir. Apartman sakinlerinin güvenliği ve huzuru için giriş kapılarında emniyet faktörü güçlü kapılar kullanılması her zaman daha iyi olmaktadır. Böylelikle yabancı şahıslar kolaylıkla içeriye giriş sağlayamazlar.

Apartman Kapısının Özellikleri

İstanbul apartman kapısı üretimi yapan firmamız istenilen ölçü, model ve renkte kişi veya kişilere özel apartman kapısı yapılmaktadır. Kilit sistemi olarak son model, Kale markasına ait otomatik kilitleme özellikli kilit sistemi kullanılmaktadır. Apartman kapılarını otomatik kapatmaya yarayan hidrolik sistem, standart üstü performansa sahip Doorma markası kullanılmaktadır. Eğer istenirse ek olarak şifreli geçiş sistemi de eklenebilmektedir. Bu özellik kapılar ile %100 uyumludur. Tüm kapılarımızda, kilit sistemi olarak Kale motorlu otomat kilit sistemi kullanılmaktadır. Bu benzersiz kilit sistemi sayesinde, kapı kendini 7 saniye içinde otomatik olarak kilitlemektedir. Böylece süre az olduğundan en güvenli geçiş sağlanmış olur. Bu özelliklere ek olarak uzaktan kumanda ile veya anahtarlığa takılan damla anahtarlık sistemi ile kapı rahatlıkla açılabilmektedir. Böylelikle anahtar ile de rahatlıkla geçiş sağlanabilmektedir. Apartman kapılarında kullandığımız Doorma hidrolik sisteminin diğer markalara kıyasla en önemli avantajı, yaz ve kış ayarı gerektirmeden her mevsim kullanılabiliyor olmasıdır. Bu nedenle tüketici dostudur.
Firmamız tarafından yapılan apartman kapısı modellerimizin 10 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Maliyet açısından, tüketici için ideal kullanım sağlar. Tüm kapılarımızda, İstanbul içi keşif ve nakliye ücretsiz olarak yapılmaktadır. Telefon veya mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apartman Kapısı Modelleri

Kompozit Kaplama Çelik Kapı ABK-150